Kalustetukku<br>Turku

Kalustetukku
Turku

Osoite

Reivikatu 1, 20540 Turku

Aukioloajat

Ma-pe 9-18
La 10-14
Varasto ma-pe 9-16:30

Puhelin

02 253 9690 / 044 5141 706 (noutovarasto)

Henkilöiden sähköpostit

etunimi.sukunimi@kalustetukku.fi

Varaa etätapaaminen tai tule myymälään suunnittelukäynnille

Maksuton suunnittelu vie aikaasi vain tunnin, eikä sido sinua mihinkään. Saat budjettiisi sopivan keittiöehdotuksen ja 3D-kuvat omaksesi.

Voit myös lähettää viestin, jos sinulla on esimerkiksi jotain kysymyksiä tai mietteitä.

 
 
 

Turussa sinua palvelevat

Kalustetukku-myymälämme tarjoaa vastauksen jokaiseen keittiötarpeeseesi. Ammattitaitoiset suunnittelijat esittelevät sinulle alan viimeisimmät innovaatiot ja trendit.
Tule myymäläämme tekemään maksuton keittiö- tai kylpyhuonesuunnitelma ja ota ensimmäinen askel kohti unelmiesi kotia.

Tervetuloa Turun Kalustetukkuun!

Teemu Salonen
Teemu Salonen
Suunnittelu ja myynti
044 5141 708
teemu.salonen@kalustetukku.fi

Mika Ojala
Mika Ojala
Suunnittelu ja myynti
044 514 1709
mika.ojala@kalustetukku.fi

Annina Kalkas
Annina Kalkas
Suunnittelu ja myynti
050 590 9810
annina.kalkas@kalustetukku.fi

Jenni Nordfors-Salvisberg
Jenni Nordfors-Salvisberg
Suunnittelu ja myynti
044-0773199
jenni.nord@kalustetukku.fi

Jenni Johansson
Jenni Johansson
Suunnittelu ja myynti
044-7519403
jenni.johansson@kalustetukku.fi

Tino Kojo
Tino Kojo
Suunnittelu ja myynti
044-4918 874
tino.kojo@kalustetukku.fi

Jenna Lehtinen
Jenna Lehtinen
Myynnin tuki
044 514 2325
jenna.lehtinen@kalustetukku.fi

Joonas Heikola
Joonas Heikola
Noutovarasto
044 5141 706
joonas.heikola@kalustetukku.fi

Milana Vilén
Milana Vilén
Suunnittelu ja myynti
Äitiyslomalla
milana.vilen@kalustetukku.fi

Turun palvelut

Suunnitteluaika

Suunnitteluaika

Tervetuloa tapaamaan paikallinen keittiöasiantuntijasi. Saat runsaasti ideoita ja hyödyllistä tietoa keittiön uusimista varten. Tapaaminen asiantuntijamme kanssa on maksuton.

Mittaus

Mittaus

Autamme sinua mittaamaan keittiötilasi. Saat meiltä selkeän ohjeistuksen, miten keittiötilat mitataan. Tarvittaessa mittaamme keittiön puolestasi.

Asennus

Asennus

Voit tilata asennuspalvelun useimmista myymälöistämme. Jos paikallisella myymälällä ei ole tarjota asennuspalvelua, henkilökunta auttaa sinua löytämään kokeneen asentajan alueeltasi.

Rahoitus

Rahoitus

Saat kauttamme valmiiksi neuvotellun ja joustavan rahoituksen kaiken kokoisten hankintojen tekemiseen. Kysy lisää lähimmästä Kalustetukku-myymälästäsi.

Turun uutiset

Valitse lähin myymälä

Valinnan avulla muokkaamme sivuston sijaintiisi sopivaksi.